اخبار مرکز

image_pdfimage_print

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ بیش از 50 نفر از دانشمندان، فیلسوفان و نویسندگان برجسته انگلیسی با انتشار نامه‌ای از «دیوید کامرون» نخست‌وزیر این کشور انتقاد کرده‌اند .

نخست وزیر انگلیس پیش از این گفته بود که انگلیس نباید پروایی از هویت مسیحی کشور داشته باشد . نویسندگان نامه گفته‌اند با وجود اینکه به حق شخصی نخست‌وزیر برای داشتن باورهای مذهبی احترام می‌گذارند، اما قویا با معرفی انگلیس به عنوان یک کشور مسیحی مخالفند .

این درحالی است که مسیحیت و کلیساهای انگلیس با افول شدید مواجه شده است و دین اسلام و جمعیت مسلمانان در این کشور، با سرعت بسیار زیاد در حال رشد است .

«پالی بویکو» خبرنگار شبکه راشاتودی، طی گزارشی از لندن درباره گسترش سریع اسلام در انگلیس به همراه کاهش شدید شمار کسانی که در این کشور به کلیساها می روند، گفت: اسلام دینی است که سریعترین رشد را در کشور انگلیس داشته است . سرشماری اخیر در انگلیس حاکی از آن است که تا 10 سال دیگر، اسلام ممکن است به دین اول و غالب در این کشور تبدیل شود و تعداد مسلمانان در انگلیس از مسیحیان بیشتر شود. شمار مسلمانان در انگلیس طی ده سال گذشته، دو برابر شده است. اکنون بیشترین نامی که روی تمامی نوزدانِ پسر در لندن گذاشته می‌شود، نام «محمد» است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

ایجاد یک حساب کاربری
Konak kafe he Kirmizi UJ 171 HE (: Sen bizi talebe sandin sanirim oyle netde atarlandigin piclerle karistirdin beni yaptiklarimiz gelecekte yapacaklarimizin teminatidir.Net de takiliyoz diye bizi kendin gibi kolpaci sandin (: Rainman abine gidiyorsun soruyorsun revo dediklerini yaparmi yapmazmi?Hapis yatmismi ve yinede cekinmeden yatarmi ha derse yalan soyluyor korkmana gerek yok fakat derse ki yapar ve yatmistir yinede yatar derse o gotunu kolla dilini kesicem!! Kirmizi he UJ he,konak kafe he UJ u beji gostercem sana sen konum atamadin ama lamossun derken bosa demiyordum oyle facede her haltini paylasirsan ergec bulur birileri seni eninde sonunda dusurcem seni, konak kafede yeter bize seni bulup dusurmek icin sen erkeksen karsima cikarsin (: illaki seni dusurcez o avradinsiz gezme anca onun yaninda o dilini kesmeyiz lakin seni avradinsiz,tek veya arkadaslarinla denk getirip dusurelim o zaman affedilmeyeceksin