اخبار مرکز

image_pdfimage_print

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- ایالت « بادن وورتنبرگ» در آلمان با  داشتن 550 هزار مسلمان، در نظر دارد که به بیماران مسلمان خود خدمات دینی ارائه می دهد .

بر اساس گزارش پایگاه اسلام وطن، مسوولین ایالت مذکور اعلام کردند که با آغاز سال 2016 به تمام بیماران مسلمان ایالت خدمات دینی ارائه خواهند داد .

مقدمات و دیدارهای اجرای چنین طرحی به تازگی آغاز شده است؛ به طوری که برخی از مدیران بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی با نمایندگانی از مسوولین اتحادیه های اسلامی ، روان شناسان بیمارستان ها  و نمایندگانی از اداره مهاجرت و ادغام اجتماعی دیدار کردند تا مسایل مربوط به آن را مورد بحث و بررسی قرار دهند .

یکی از مسوولین اداره ادغام اجتماعی گفت: برخی از بیماران مسلمان خواهان برآوردن ساختن نیازهای روانی – دینی هستند، اما مشکل در کمبود افرادی است که بتوانند از انجام چنین وظیفه ای برآیند .

لازم به ذکر است که منطقه راین از دو سال قبل تاکنون نیازهای دینی بیماران مسلمان خود را برآورده می کند و به این منظور نمایندگانی در 21 بیمارستان تعیین کرده است ، مسوولین در تلاش هستند تا این خدمات را تا ماه سپتامبر آینده در 25 بیمارستان منطقه اشتوتگارت عملی سازند .

منبع: اسلام وطن

ترجمه: شفقنا

http://shafaqna.com/persian

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

ایجاد یک حساب کاربری
wso shell IndoXploit shell webr00t shell hacklink hacklink satış wso shell